Rekabetin arttığı ve bilginin herkes tarafından kolay ulaşılabilir hale geldiği günümüzde şirketlerin en önemli ihtiyaçlarından birinin pazarlama olmaktadır.

Küreselleşen ve her şeye ulaşmanın kolaylaştığı dünyamızda değişime ayak uydurabilmenin en etkili yolu da pazarlama stratejisine sahip olmaktan geçmektedir. Oluşturulacak bir pazarlama stratejisinin işlerlik kazanabilmesi için doğru iletişim teknikleri kullanılarak müşteri kitlenize aktarılmasıyla başarıya ulaşmanız mümkündür.

Lipa olarak pazarlama stratejisi geliştirme sürecinde uzun yıllar etkili ve kalıcı stratejiler geliştirmenizi sağlayacak hizmetleri sunmaktayız.

Pazarlama stratejisi oluşturulurken çok kaynaklı bir yaklaşım ortaya koymakta ve sektördeki eğilimlerin anlaşılmasını sağlamaktayız. Bunu yaparken uzmanlarımız tüketici anketleri, rekabet analizi, müşteri/çalışan/yönetim/tedarikçi mülakatları, odak grup toplantıları, sektörel istatistiklerin analizi ve rakip ürün analizleri gibi çok sayıda veriden faydalanmaktayız. Bu veriler ile ürünün veya hizmetin tasarımından iletişimde kullanılacak kimlik ve mesajların temasının oluşturulmasına kadar uzanan bir yelpazede hizmet sağlamaktayız.

Tüm sorularınız için bize ulaşın.

+90 533 885 8101 / +90 392 228 0810